30 жовтня для студентів спеціальності “Публічне управління та адміністрування” було  проведено цікавий сучасний тренінг “Вежа влади”.  Командна взаємодія – головне у подібних тренінгах. Це не лише допомагає студентам краще знайти спільну мову, а й розвиває навички плідної співпраці, що допоможе і в навчанні, і на професійній ниві.

Перед групою було поставлено завдання – побудувати вежу з дерев’яних блоків. Піднімати їх можна тільки за допомогою спеціального крана. Всі блоки мають різну поверхню, і групі було важливо це зрозуміти і правильно використати, щоб вежа була рівною, і не впала.

Всі учасники діяли злагоджено – вежу побудували досить швидко.  Відкрита комунікація та взаєморозуміння відіграли ключову роль у тренінгу, крім того студенти навчилися працювати ефективно,  як злагоджена команда. Вітаємо учасників з новим досвідом роботи у команді!

За матеріалами: кафедра публічного управління, адміністрування та права