714-15 лютого у Запорізькій обласній школі вищої спортивної майстерності відбувся чемпіонат області з вільної боротьби серед чоловіків та жінок до 23 років.Він зібрав понад 270 борців з усіх куточків нашого  великого Запорізького краю. Зокрема, на параді відкриття були присутні представники Запоріжжя, Мелітополя, Бердянська, Енергодара, Токмака, Василівки, Чернігівки, Веселого та Кам’янка-Дніпровської. Ці змагання є етапом відбору найкращих спортсменів зі всієї області на чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок до 23 років, який відбудеться 22 березня 2020 року в Харкові.

Як і впродовж минулих років, мелітопольська школа вільної боротьби, яка базується на базі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, доказала, що їй немає рівних в області і цього року. Ще до початку змагань основною метою для наших хлопців та тренерського штабу  було бажання продемонструвати все найкраще, що вони мають у  своєму арсеналі – техніку, тактику та психологічну підготовку, та авжеж помірятись силами з борцями з інших команд. І результат не змусив себе довго чекати!

Наші студенти під керівництвом заслуженого тренера України з вільної боротьби, викладача кафедри фізичного виховання і спорту Алтая Карам огли Абдуллаєва проявили свої найкращі бійцівські якості на борцівському килимі і подарували численним уболівальникам цього видовищного і популярного виду спорту незабутні миті безкомпромісної та азартної спортивної боротьби.

Команда Мелітополя, яка повністю складається зі студентів нашого університету та Мелітопольського коледжу ТДАТУ, посіла І командне місце в чемпіонаті області, виборовши 6 золотих нагород, 2 “срібла” та 2 “бронзи”.

В особистій першості борці-вільники Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного зайняли наступні місця:

ОЛЕКСАНДР УРСУ  (22 САІ) – І місце у ваговій категорії до 65 кг;

РУСЛАН ДЕХТЯРЕНКО  (31 ЕЕ) – І місце у ваговій категорії до 92 кг;

ІВАН БІЛОШИЦЬКИЙ  (31 ГМ) – І місце у ваговій категорії до 125 кг;

АНДРІЙ АЯНОТ (32 АІ) – ІІ місце у ваговій категорії до 74 кг;

В’ЯЧЕСЛАВ КОПОТЬ  (12 СЕЕ) – ІІ місце у ваговій категорії до 79 кг;

ГЕРМАН В’ЮНИК  (21 АГ) – ІІІ місце у ваговій категорії до 61 кг.

Не відстали від своїх старших братів і майбутні студенти нашого університету з Мелітопольського коледжу ТДАТУ, тим паче що всі вони тренуються разом з ними на базі спорткомплексу ТДАТУ в сучасному борцівському залі:

ОЛЕГ КОЛЯДА – І місце у ваговій категорії до 70 кг;

МУРАД КУПАДЗЕ  – І місце у ваговій категорії до 74 кг;

АНДРІЙ СИНЧА – І місце у ваговій категорії до 86 кг;

ВОЛОДИМИР ХОДОРЕВСЬКИЙ  – ІІІ місце у ваговій категорії до 70 кг.

Колектив кафедри фізичного виховання і спорту разом зі спортивним клубом ТДАТУ “Таврія-Університет” від щирого серця вітає з заслуженою перемогою всю нашу збірну команду з вільної боротьби та весь тренерський штаб на чолі з  Алтаєм Абдуллаєвим. Цьому результату передувала довга та кропітка робота (тренування, збори, реабілітація), де всі причетні до цього прикладали максимум зусиль, щоб наші хлопці набрали найкращу для виступу форму. За словами головного тренера, перемога хлопців не є випадковістю, до неї вони йшли, проявляючи терпіння і старанність на тренуваннях, і продемонструвавши на чемпіонаті області свої найкращі спортивні якості, вони домоглися видатних результатів. Дякуємо спортсменам за неперевершену боротьбу і бажаємо подальших спортивних успіхів і нових золотих медалей в скарбничку спортивної слави нашого славетного університету. Весь ТДАТУ пишається вами, ви вписали свої імена в спортивний літопис нашого закладу вищої освіти.

Олексій Нестеров,

старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту