4 – 6 листопада у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного проводиться акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Менеджмент», за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

У складі експертної групи, призначеної наказом Національного агентства із забезпечення якості освіти № 1675-Е від 26.10.2020 року представники:

•Університету державної фіскальної служби України (м. Ірпінь, Київська область),
•Національного фармацевтичного університету (м. Харків),
•Інституту економіко-правових досліджень НАН України (м. Київ).

Гарантом освітньо-професійної програми є д.е.н., проф., завідувач кафедри менеджменту Світлана Нестеренко – висококваліфікований фахівець з 17-річним виробничим стажем.

Відповідно до рішення НАЗЯВО від 17.03.2020 року, цьогорічна акредитаційна експертиза організована за допомогою технічних засобів відеозвʼязку. Зокрема, на базі платформи ZOOM вже відбулась черга онлайн-зустрічей членів експертної групи з керівництвом та науково-педагогічними працівниками ТДАТУ.

Так, 4 листопада були проведені зустрічі:

• з гарантом ОП,
• з керівництвом та менеджментом ТДАТУ,
• зі здобувачами освіти,
• з академічним персоналом,
• з представниками органів студентського самоврядування,
• із роботодавцями.

5 листопада члени експертної групи в онлайн-форматі провели:

• зустріч із допоміжними структурними підрозділами,
• відкриту зустріч з учасниками освітнього процесу, які могли приєднатися до конференції за власним бажанням,
• фінальну зустріч.

Завершить чергу зустрічей «День суджень», запланований на 06.11.2020 року. Підсумком діяльності експертної групи має стати звіт, проєкт якого повинен бути наданий НАЗЯВО до 12 листопада цього року.

Остаточний же варіант звіту буде сформовано до 20 листопада. На його підставі Національне агентство зможе прийняти рішення про акредитацію освітньої програми та видати ТДАТУ відповідний сертифікат строком на 5 років, що дозволить ЗВО видавати випускникам дипломи магістрів менеджменту.

Прес-служба ТДАТУ