Інтелектуальний ресурс нації визначає місце країни у світовому співтоваристві. Зміцненню авторитету держави, безперечно, сприяють досягнення її громадян, зокрема перемоги у предметних олімпіадах. Студенти України щорічно беруть участь у Всеукраїнських олімпіадах з дисциплін у 2 тури. 1 тур проходить на базі Таврійського Державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного де визначаються переможці, які в подальшому представляють університет на 2 Всеукраїнському турі.

Мета цих змагань – пошук обдарованих студентів, зміцнення міжнародного співробітництва в галузі освіти і науки, розширення гуманітарних контактів між державами світу, спрямованих на інтеграцію до європейського та світового освітнього простору, а також популяризація національної освіти. Це престижні інтелектуальні змагання, учасниками яких є обдаровані молоді люди.

З цією метою на кафедрі ТСС АПК було проведено 1 тур олімпіади з дисципліни: «Взаємозамінність, стандартизації та технічні вимірювання». Незважаючи на локдаун в зв’язку з COVID19, студенти університету показали достатній рівень знань і вмінь, що затверджено в протоколі проведення олімпіад від 13.05.2021 р.

Доцент кафедри ТСС АПК Валерія Паніна