З метою поліпшення якості освіти, на кафедрі «Технічний сервіс та системи АПК» Таврійського державного агротехнологічного університета імені Дмитра Моторного, 5 грудня 2019 року проводилась олімпіада з дисципліни Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання (ВСТВ) під керівництвом доцента Паніної В.В.

Олімпіада складалася з двох завдань. На першому етапі студенти відповідали на тестові запитання, які охоплюють викладений курс дисципліни за семестр. Питання складаються з матеріалів лекцій, практичних і лабораторних робіт, що дозволяє в повній мірі оцінити рівень знань студентів. На другому етапі студентам пропонувалось накреслити вал з запропонованого ескіза вузла та проставити на ньому шорсткість, відхили від форми і розташування, визначити поля допусків.

За результатами олімпіади складені інформаційна довідка та протокол олімпіади, які знаходяться на сайті кафедри ТСС АПК в розділі навчання – олімпіади.

Так були визначенні переможці:

1. Недеря О.О.
  2. Алдошин А.С.
  3. Лисенко Р.С.

В подальшому ці студенти будуть готуватись до II туру Всеукраїнських олімпіад з дисципліни ВСТВ базою проведення якої є Миколаївський національний аграрний університет.