Розвиток сучасної техніки націлений на збільшення використання електронних систем, тому виникає необхідність підготовки відповідних кадрів. Знання, отриманні під час засідань студентського клубу за інтересами  «Автоелектрик» під керівництвом к.т.н. Бондаря А.М. дають змогу ознайомитись з електричними системами транспортних засобів, з основними несправностями та способами їх усунення. Велику увагу планується приділяти питанням діагностики. Виходячи з цього на першому занятті були затверджені наступні теми для вивчення:

1. Основні функції системи електрообладнання сільськогосподарської техніки;
  2. Сучасні системи запалення;
  3. Сучасні системи електрозабезпечення сільськогосподарської техніки;
  4. Конкурс на знання теоретичних основ сучасного електрообладнання сільськогосподарської техніки;
  5. Система запалювання;
  6. Система освітлення та сигналізації;
  7. Електронні системи автоматичного керування двигуном і трансмісією;
  8. Схеми електрообладнання автомобілів і комутаційна апаратура.

Наприкінці вивчення означених питань планується проведення  конкурсу «Кращий автоелектрик».

Також було розглянуте дуже важливе питання – «Академічна доброчесність».  Це повʼязане з тим, що сучасна система освіти знаходиться в процесі реформування, інновацій та впровадження нових стандартів. Сьогодні студенту ЗВО надано багато можливостей для здійснення свого права на освіту. Звичайно маючи певні права, зʼвляються і певні обовʼяки, і при цьому необхідно нести відповідальність за їх реалізацію.

Були розглянуті складові «Академічної доброчесності» такі як:

• посилання на джерела інформації у разі їх використання;
  • надання достовірної інформації про результати власної роботи;
  • самостійне виконання навчальних завдань;
  • дотримання норм законодавства про авторське право та суміжні права.

Також було розглянуто питання порушення принципів «Академічної доброчесності» такі, як фабрикація, фальсифікація, самоплагіат, списування, обман, хабарництво та ін.

Ст. викл.  кафедри ТСС АПК Андрій Бондар