27 березня 2017 року розпочалась традиційна  спартакіада «Здоров’я» серед професорсько-викладацького складу та співробітників Таврійського державного агротехнологічного університету.

Ректор ТДАТУ, доктор технічних наук, професор, член-кореспондент НААН України Кюрчев Володимир Миколайович на кафедрі фізичного виховання і спорту відкрив почесний парад учасників змагань в складі 6 команд: команда управління університету, команда механіко-технологічного факультету, команда енергетичного факультету, команда факультету економіки та бізнесу, команда факультету інженерії та комп’ютерних технологій, команда факультету агротехнологій та екології.

У перший день змагань викладачі та співробітники змагалися у 3-х видах спорту: комбінована естафета, баскетбол і дартс.

Найспритнішими в комбінованій естафеті став факультет інженерії та комп’ютерних технологій, ІІ місце посів факультет економіки та бізнесу, а ІІІ – виборола команда механіко-технологічного факультету. В першому конкурсі, в складі команди механіко-технологічного факультету активну участь приймали працівники кафедри ТСТТ: к.т.н., доц. Болтянська Н.І. та технік Комар А.С.

Найточнішими в баскетболі виявилася команда факультету економіки та бізнесу, Команда механіко-технологічного факультету посіла ІV місце. В складі команди механіко-технологічного факультету, в другому конкурсі також приймали участь працівники кафедри ТСТТ: к.т.н., доц. Болтянська Н.І., асистент Дем’яненко Д.В., технік Комар А.С.

У змаганнях з дартсу І місце посів факультет економіки та бізнесу, команда механіко-технологічного факультету посіла лише V сходинку. Від команди  механіко-технологічного факультету на цей конкурс від кафедри ТСТТ, було заявлено к.т.н., доц. Болтянську Н.І.

Бажаємо нашій команді перемоги у наступних видах змагань!

1 dsc_8511 2 dsc_8517 3 dsc_8524 4 dsc_8525 5 dsc_8617 6 dsc_8621 7 dsc_8688