15 травня 2019 року відбулась атестація студентів механіко-технологічного факультету, які працюють та навчаються за дуальною системою освіти на машинобудівних підприємствах нашого міста.

Робоча група у складі: проректора з науково-педагогічної роботи Ломейко О.П., заступника декана Шокарева О.М., викладачів кафедри ТСС АПК Бондаря А.М. та кафедри ТКМ Пеньова О.В. відвідали підприємство Гідросила-ТЕТІС.

На цьому підприємстві проходять підготовку студенти 16 МБ АІ групи: Деребенко Євген та Шевченко Владислав. Вони працюють за станками з ЧПУ і постійно підвищують свої знання та навички. На даний час вони вже можуть самостійно виконувати коригування параметрів роботи обладнання. В наслідок атестації було підтверджено високий рівень підготовки наших студентів.

Керівництво підприємства Гідросила-ТЕТІС також відзначило високий рівень теоретичної підготовки студентів, їх дисциплінованість та відповідальність, тому всіх було атестовано з високими результатами.