30 квітня 2020 року, в умовах запровадженого карантину, засідання кафедри технічного сервісу та систем в АПК відбулось у форматі відео конференції з використанням онлайн сервісу – платформи Zoom. Завдяки використанню цієї платформи викладачі мали змогу зустрітися онлайн та дистанційно обговорити низку важливих питань. Засідання провів виконуючий обов’язки завідувача кафедри ТСС АПК к.т.н. доц. Смєлов Андрій Олександрович.

Порядок денний:

1. Про стан науково-дослідних робіт.
  2. Про стан профорієнтаційної роботи на кафедрі.
  3. Про організацію навчального процесу в період карантину.
  4. Про підготовку до КДКЕ.
  5. Затвердження планів роботи викладачів на період 27.04.20 – 11.05.20р. з методичної, наукової та організаційної роботи.
  6. Різне.

Засідання кафедри пройшло дуже активно. Були підведені підсумки виконаної роботи та визначені нові завдання до виконання викладачами кафедри і здобувачами вищої освіти.

Секретар кафедри ТСС АПК асистент В’юник О.В.