Державний екзамен – це завершальний етап навчання в коледжі. Для випускників державні екзамени – це надзвичайно важливий момент, адже вони перед членами державної екзаменаційної комісії повинні підтвердити рівень здобутих у коледжі теоретичних знань та практичних навичок.

Цього року проведення державної атестації у ВСП Ногайський коледж ТДАТУ відбулося 22 та 23 червня з складання державного екзамену студентами спеціальності 208 – «Агроінженерія» на здобуття ОКР «Молодший спеціаліст».
Державна атестація випускників проводилася у вигляді комплексного кваліфікаційного екзамену, що включає стандартизовану тестову частину з п’яти основних дисциплін та практично-орієнтовану частину з цих же дисциплін зі виставленням єдиної оцінки.

Екзаменаційна комісія під головуванням викладача кафедри ТСС АПК к.т.н, доцента Болтянського Б.В. оцінювала теоретичну підготовку студентів, їх практичні навички і вміння та здатність застосовувати їх у фаховій сфері.

Вітаємо студентів з успішною здачею екзамену та бажаємо плідної професійної діяльності та успіхів на професійній ниві або у подальшому навчанні!!!