5-го та 6-го жовтня у ВСП «Ногайський фаховий коледж ТДАТУ» проходив комплексний державний екзамен зі спеціальних технічних дисциплін для студентів заочної форми навчання ОКР «Молодший спеціаліст» зі спеціальності 208 «Агроінженерія».

Державну атестацію проходить кожен студент після повного виконання ним навчального плану за відповідним освітньо-кваліфікаційним рівнем. Функціями та обов’язками державної екзаменаційної комісії є:

– комплексна перевірка й оцінка теоретичної та практичної фахової підготовки студентів-випускників (молодших спеціалістів), з метою встановлення відповідності їх кваліфікаційного рівня вимогам державних та галузевих стандартів, навчальним планам і програмам підготовки;

– вирішення питань щодо присвоєння випускникам відповідної кваліфікації та видачу диплома (звичайного зразка чи з відзнакою);

– розробка пропозицій щодо подальшого поліпшення якості підготовки фахівців з відповідної спеціальності.

Програма комплексного державного екзамену визначається загально-професійними і професійно-практичними компетентностями випускників, які підлягають оцінюванню відповідно до освітньо-професійної програми за спеціальністю.

Комплексний державний екзамен приймала комісія під головуванням викладача кафедри ТСС АПК к.т.н., доцента Болтянського Б.В. Результати екзамену засвідчили достатній рівень засвоєння студентами знань з фахових дисциплін. Комісія належно оцінила рівень знань студентів та виявила достатній рівень засвоєння практичних навичок.

Слід відмітити, що державний екзамен було проведено в умовах адаптивних карантинних заходів. Усі надані МОЗ рекомендації щодо дотримання протиепідемічних заходів були витримані.

Вітаємо студентів з успішним складанням державного екзамену та присвоєння кваліфікації молодшого спеціаліста за спеціальністю «Агроінженерія».

Доцент кафедри ТСС АПК Борис БОЛТЯНСЬКИЙ