З 6 по 10 грудня 2021 року відбулись семінари «Академічна доброчесність: інтерпретація даних опитування заради якісних змін», які були організовані відділом моніторингу якості освітньої діяльності університету в рамках  проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» (Academic Integrity and  Quality InitiativeAcademic IQ).

Тиждень семінарів, які проводились для кожного факультету окремо, було присвячено  інтерпретації даних, які були отримані в результаті опитування з 1 грудня 2020 року до 12 лютого 2021 р. здобувачів вищої освіти та викладачів щодо стану академічної доброчесності в освітній діяльності ТДАТУ.

Доповідачка, завідувачка відділу моніторингу якості освітньої діяльності, доцент кафедри ТСС АПК  Скляр Р.В., у своїй доповіді наголосила, що просування цінностей етики, академічної доброчесності в університетській спільноті вирішальним чином залежить від:

– послідовних і довготривалих дій керівництва (адміністрації) закладу вищої освіти із донесення до здобувачів і викладачів важливості і цінності академічної доброчесності;

– від активної позиції здобувачів та викладачів, які мають бути рушієм у підготовці таких документів;

– від усвідомлення необхідності формувати позитивний імідж і репутацію закладу. (Детальніше…)

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська