З метою розвитку наукової школи «Ресурсозбереження в технологічних процесах АПК», яка була  започаткована д.т.н. проф. Дідуром В.А. заключено договір про спільні наукові дослідження згідно тематики вказаної школи.  Наукова школа є доволі ефективною формою творчої співпраці колективу вчених в певній галузі науки. Вчених школи об’єднують, насамперед, спільні наукові інтереси та творчій підхід до вирішення завдань. В роботі, окрім наукових досліджень, велику роль відіграють безперервне спілкування, наукові дискусії, зв’язок з виробництвом. Від діяльності творчого колективу школи, його досягнень значною мірою залежить науковий імідж університету і якість підготовки студентів. Відповідальними виконавцями є: к.т.н., доцент Сиротюк С.В.; к.е.н., доцент Сиротюк А.В.;  к.т.н., доцент Коробка С.В. (ЛНАУ) та д.т.н., професор Журавель Д. П.к.т.н., доцент Болтянський Б. В.; к.е.н., доцент Болтянська Л. О. (ТДАТУ). Проблема ресурсозбереження в технологічних процесах агропромислового комплексу є актуальною та такою, що потребує цілеспрямованого науково-обґрунтованого підходу до її вирішення. Ресурсозбереження – це такий метод господарювання, за яким раціональне використання усіх ресурсів обов’язково супроводжується впровадженням ресурсозберігаючих технологій та прийняттям ефективних управлінських рішень стосовно них.

Професор кафедри ТСС АПК Дмитро ЖУРАВЕЛЬ