6 травня 2020 о 17.30 викладачем кафедри технічного сервісу та систем в АПК доц. Паніною В.В. (куратор 12 АІ групи) була проведена кураторська година. Для проведення кураторської години в умовах карантину була застосована платформа ZOOM. Задля проведення кураторської години, була зібрана інформація з наявності технологій, які можуть забезпечити постійний інтернет доступ і відеозв’язок. Оптимальним варіантом було визнано саме платформу ZOOM. Студенти встановили її на своїх носіях. Куратором було відправлено запрошення на участь в відеоконференції на їх електроні пошти. На цю відеоконференцію було запрошено заступника декана доц. Шокарева О.М., та ст. викл. кафедри вищої математики і фізики Іщенко О.А. які розповіли про зміни в проведенні літньої екзаменаційної сесії і можливості її здачі саме за допомогою цієї платформи. Для досконалого опанування цією платформою здобувачами вищої освіти було вирішено здійснювати проведення таких конференцій ще декілька разів до початку екзаменаційної сесії.