У п’ятницю 20.09 на кафедрі технічного сервісу і систем в агропромисловому комплексі пройшла екскурсія для студентів першого курсу спеціальності 208 – Агроінженерія. Студенти були ознайомлені з практичними напрацюваннями в області автоматизації птахівництва, були представлені розробки інкубатора і вивідника птиці після чого студентам була надана інформація щодо вирощування перепелів.  Першокурсники були повністю ознайомлені з циклом вирощування птиці та етапами її переміщення в подальшому.  Студенти познайомилися з розробками в галузі вирощування грибів на факультеті Агрономії.  Особисто оглянули грибниці і були дуже зацікавлені насущними проблемами автоматизації технологічних процесів в рослинництві та тваринництві.  Молоді здобувачі висловили бажання брати участь у студентських гуртках зі спрямованістю автоматизації та впровадження процесів управління в сільському господарстві.