07 листопада о 16:30 Відділ міжнародних зв’язків Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного провів онлайн семінар  «Платформа Linked In для науковців – особливості реєстрації та ведення сторінки». Захід проводився для науково-педагогічних працівників факультетів МТФ та ЕКТ. Спікер семінару – Вікторія Лемещенко-Лагода, старший викладач кафедри іноземних мов, керівник відділу міжнародних зв’язків ТДАТУ.

Метою проведення семінару було ознайомити науково-педагогічних працівників ТДАТУ з особливостями платформи Linked In для науковців. Спікерка ознайомила онлайн-аудиторію з особливостями реєстрації на платформі, структурою сторінки науковця та правилами ведення сторінки. Науково-педагогічні працівники кафедри ЕТСМ детально ознайомились з матеріалами пані Вікторії, серед яких: проф. О.Г. Склярпроф. Д.П. Журавельдоц. В.П. Кувачовдоц. Р.В. Склярдоц. Б.В. Болтянськийдоц. В.Б. Мітков та ст. викл. О.В. В’юник.

Доцент кафедри ЕТСМ Радміла Скляр