15 листопада 2021 року відбулась «гостьова лекція» керівника представництва компанії «Шауер» в  Україні Віктора Андрійченко в рамках навчальної дисциплін «Машини, обладнання та їх використання в тваринництві», ведучий викладач доцент Скляр Р.В. В онлайн та офлайн аудиторіях були присутні біля 50 здобувачів вищої освіти зі спеціальності «Агроінженерія» та викладачі кафедри ТСС АПК.

У вступному слові в.о. завідувач кафедри ТСС АПК, професор Скляр О.Г. акцентував увагу присутніх на тому, що австрійська компанія «Шауер» активно співпрацює з навчально-практичним центром ТДАТУ ПРАТ «Племзавод «Степной».  З 2014 року ПРАТ «Племзавод «Степной» провів реконструкцію всіх корпусів — опоросу, дорощування, відгодівлі, маточника, очікування. Щороку модернізували два-три корпуси за участю компанії «Шауер». Нині мають вісім модернізованих корпусів відгодівлі, два репродуктори, все облаштоване сучасним обладнанням — автоматична регуляція мікроклімату, автоматичне роздавання кормів, автоматичні напувалки. Завдяки такій модернізації значно підвищилася продуктивність праці.(Детальніше…)

Доцент кафедри ТСС АПК Радміла Скляр

докладніше