Дуальна освіта – це навчання, яке відбувається шляхом поєднання навчання у закладах освіти з навчанням на робочих місцях на підприємствах, в установах та організаціях. Саме таке навчання передбачає зміцнення зав’язків навчання з виробництвом і забезпечує якісну підготовку кадрів. Кафедра ТСС АПК активно використовує дуальну освіту на практиці. 18 листопада 2019 року відбувся ознайомчий захід зі студентами агротехнологічного факультету на підприємстві «Авто-дизель сервіс», яке займається вантажоперевезеннями на території України та за кордоном, а також технічним обслуговуванням автомобілів.  На цьому підприємстві за дуальною формою навчання вже працюють 2 студенти механіко-технологічного факультету під керівництвом куратора дуального навчання ст. викл. Бондара А.М. В екскурсії взяли участь студенти 12 АІ групи агротехнологічного факультету, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Технічний сервіс» з метою подальшого їх залучення до дуального навчання на підприємстві. Керівник підприємства Ковтун Генадій Єгорович. Захід був організований та проведений викладачами кафедри ТСС АПК д.т.н. проф. Дідуром В.А., д.т.н., доц. Журавлем Д.П. та ст. викл. Бондарем А.М.