Кафедра технічного сервісу та систем в АПК прийняла активну участь в проведенні дня відкритих дверей, який відбувся 19 жовтня в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного. Слід відзначити, що у цьому році захід був проведений у форматі професійного хайпу, на якому кожна спеціальність презентувала школярам основні компетентності, які вони зможуть опанувати протягом навчання з обраної спеціальності.

Майбутні студенти могли взяти участь у майстер-класах і тренінгах, які були організовані в різних локаціях факультетів. Школярі могли ознайомитись з сучасною технікою і новітніми технологіями в сільскогосподарській, переробній і харчовій галузі.

Для учнівської молоді та їх батьків були проведені спеціалізовані екскурсії навчальними корпусами, де відвідувачі могли особисто побачити сучасне обладнання в навчальних лабораторіях і облаштовані за новітніми технологіями лекційні аудиторії.