Сучасні, складні умови, в яких опинилася система освіти, потребують відповідних організаційних заходів та методів роботи куратора та його академічної групи. Платформа ZOOM дає можливість «живого» спілкування для вирішення великої кількості питань, які виникають в наслідок того, що студенти знаходяться на дистанційній формі навчання і не можуть своєчасно отримувати необхідну інформацію.

Тому, з метою, доведення до студентів 24 МБАІ групи ряду поточних питань, була проведена «Кураторська година» на платформі ZOOM. В конференції взяли участь: декан факультету МТ – Сергій Кюрчев, в.о. завідувача кафедри ТСС АПКАндрій Смєлов, заступник декана – В’ячеслав Мітін та куратор групи, викладач кафедри ТСС АПК –   Андрій Бондар.

Питання, які були розглянуті на «Кураторській годині»:

• стан поточної успішності навчання, заборгованості з деяких дисциплін;
  • виконання вимог для студентів, які навчаються за контрактом;
  • оформлення «Атестаційних листів» для студентів, які навчаються на дуальній формі навчання;
  • перебіг виконання дипломного проектування;
  • працевлаштування та необхідний для цього пакет документів;
  • організаційні заходи, які будуть діяти під час проведення ПМК2.

Студенти 24 МБАІ групи виявили велику зацікавленість у розглянутих питаннях та прийняли активну участь в обговоренні.

Ст. викл. кафедри ТСС АПК Бондар А.М.