tss-apk-kuratorska-hodyna-z-vykorystannjam-platformy-zoomСправжнім «вікном можливостей» стала пандемія COVID-19 і викликаний нею карантин для американської компанії Zoom Video Communications. Її сервіс для відеоконференцій, при проведенні яких учасники можуть перебувати на будь-якої відстані один від одного, став чи не найбажанішим високотехнологічним продуктом на планеті в березні-квітні 2020 року. Сервіси платформи активно використовують для спілкування з колегами, партнерами, а також для дистанційного навчання студентів.

Програма відмінно підходить для індивідуальних і групових занять, студенти можуть заходити як зі стаціонарного комп’ютера, так і з ноутбука, планшета та смартфона. До відеоконференції може підключитися будь-який учасник, що має посилання, або ідентифікатор конференції. Захід можна запланувати заздалегідь, а також зробити повторне посилання, тобто для постійного виду занять в певний час можна зробити одне і теж посилання для входу.

Так, 26 квітня, була проведена кураторська година у 12 САІ групі з використанням платформи ZOOM (куратор викладач кафедри ТСС АПКдоцент Болтянський Б.В.). До проведення цього заходу був залучений заступник декана механіко-технологічного факультету доцент Мовчан В.Ф. Він ознайомив студентів з особливостями дистанційного навчання та складання літньої екзаменаційної сесії. Також в ході проведення кураторської години розглядалися наступні питання:

• апробація технічних можливостей програми ZOOM;
  • скоригований графік освітнього процесу на 2-й семестр 2019-20 н.р.;
  • аналіз роботи студентів на навчально-інформаційному порталі за минулий тиждень;
  • узгодження часу проведення наступних кураторських годин, тощо.