Вища освіта в Україні характеризується тим, що все більша роль відводиться науковій та самостійній роботі студента. У закладах вищої освіти все частіше організовуються студентські клуби за інтересами, які сприяють покращенню практичних навичок та професійному росту студентів. Останні й самі розуміють, що висока професійна майстерність є запорукою кар’єрного росту і охоче беруть участь у роботі таких об’єднань. Загалом клуб – це співтовариство людей, об’єднаних певною метою та спільними інтересами офіційно об’єднаних у спільноту.

На кафедрі ТСС АПК функціонує сім клубів за інтересами. Завданнями клубів є:

• Організація дозвілля студентів;
  • Стимулювання студентів до самовиховання;
  • Виховання у студентів ініціативності, активності, якостей лідера;
  • Підвищення рівня знань студентів.

25 вересня 2019 року розпочав свою роботу клуб за інтересами «Майстер машинного доїння» під керівництвом к.т.н, доц. Болтянської Н.І. На першому засіданні клубу відбулось знайомство всіх учасників клубу, обговорення завдань та напрямків подальшої діяльності і були розглянуті питання першого заняття згідно затвердженого плану роботи.