На базі кафедри «Технічний сервіс та системи в АПК» 1 квітня розпочала роботу I Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В АГРОПРОМИСЛОВОМУ КОМПЛЕКСІ».

До участі в інтернет-конференції залучені співробітники закладів вищої освіти, науково-дослідних установ, здобувачі наукових ступенів, докторанти, аспіранти, магістранти та студенти, фахівці і керівники сільськогосподарських та переробних підприємств АПК різної організаційно-правової форми, всі, кого цікавить проблематика технічного забезпечення інноваційних технологій в агропромисловому комплексі. Конференція працює за п’ятьма напрямами:

Надіслані матеріали розміщуються на сайті конференції, їх обговорення проводиться на форумі конференції. За рішенням оргкомітету конференції та редакційної колегії матеріали конференції (доповіді) будуть опубліковані у вигляді збірника Матеріалів конференції. Наукові статті учасників будуть опубліковані в Науковому віснику ТДАТУ. Кожному автору буде надіслано електронний сертифікат учасника конференції.

Запрошуємо всіх бажаючих можуть прийняти участь в конференції (детальніше…).

1МНТК Технічне забезпечення інноваційних техн.