11 квітня об 11:20 в аудиторії 7.212 відбулося засідання кафедри ТСС АПК. Питання на засіданні розглядались згідно порядку денного, що відображено в Протоколі №11 засідання кафедри ТСС АПК від 11.04.19.

Науково-педагогічний склад кафедри ТСС АПК заслухав звіт здобувача вищої освіти третього рівня Олексія Верещаги про проходження асистентської практики на кафедрі у повному обсязі. Науковий керівник аспіранта д.т.н., проф. Володимир Дідур позитивно оцінив роботу Олексія Верещаги у якості асистента. Відзначив достатньо високий методичний рівень викладання матеріалу, вміння знаходити підхід до студентів, тримати зв’язок з аудиторією. Кафедра затвердила звіт про проходження асистентської практики здобувача вищої освіти третього рівня Олексія Верещаги.