Аспірантура — основна форма підготовки науково-педагогічних та наукових кадрів. В Україні аспірантура та докторантура відкривається при вищих навчальних закладах і науково-дослідних установах, де є кваліфіковані науково-педагогічні та наукові кадри, сучасна науково-дослідна, експериментальна та матеріальна база.

Під час навчання аспіранти оволодівають методами наукового дослідження, складають кандидатські іспити та проводять наукові дослідження за обраним науковим напрямком дисертаційної роботи. Викладачі кафедри ТСС АПК також є науковими керівниками аспірантів. На засіданні кафедри 2019-2020 навчального року було заслухано звіти аспірантів щодо виконання наукових досліджень за попередній навчальний рік.

До розгляду були представлені роботи аспірантів Григоренка С.М. з темою дисертаційного дослідження «Обґрунтування конструктивно-технологічних параметрів барабанної сушарки» (науковий керівник д.т.н., доц. Мілько Д.О.), Ратнікова Є.М. з темою «Обґрунтування конструктивно-режимних параметрів екструдера пташиного посліду» (науковий керівник д.т.н., доц. Мілько Д.О.), В’юник О.В. з темою «Удосконалення процесу струминного сінхронного змішування безалкогольних напоїв» (науковий керівник д.т.н., доц. Самойчук К.О.),  Верещаги О.Л. з темою «Обґрунтування технологічних режимів і конструктивних параметрів шнекових пресів для віджимання олив» (науковий керівник д.т.н., проф. Дідур В.А.)

Аспірантами були представлені результати власних досліджень, які проводились за рік, список опублікованих статей та оформлених патентів, плани роботи на наступний рік. Аспіранти показали достатній рівень знань та повністю виконали плани роботи за попередній рік. Були заслухані відгуки керівників, які позитивно оцінили роботу молодих науковців та представили плани роботи на наступний рік. За результатами звітів було прийнято рішення про затвердження роботи аспірантів та переведення науковців на наступний рік навчання.