30 січня 2020 року на кафедру технічного сервісу та систем в АПК у супроводі декана механіко-технологічного факультету д.т.н., проф. Сергія Володимировича Кюрчева завітали поважні гості з Національного університету біоресурсів і природокористування України. Викладачі прибули до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного з робочим візитом по обміну досвідом. Делегація завітала на випускаючі кафедри МТФ ТДАТУ у складі трьох чоловік: зам. декана механіко-технологічного факультету НУБІП України – д.т.н., доц. Вячеслав Вячеславович Братішко; завідувач кафедри механізації тваринницва НУБІП України – к.т.н., доц. Василь Степанович Хмельовський; провідний викладач кафедри тракторів, автомобілів та біоенергосистем НУБІП України – к.т.н., доц. В’ячеслав Володимирович Чуба. У супроводі д.т.н., проф. Володимира Аксентійовича Дідурад.т.н., проф. Мілька Дмитра Олександровичак.т.н., доц. Смєлова Андрія Олександровичаас. Сергія Михайловича Григоренко гості відвідали лабораторії кафедри ТСС АПК та позитивно відмітили кількість діючого обладнання на якому студенти отримують практичні навички на заняттях.