Для належного забезпечення необхідною навчально-методичною літературою здобувачів СВО «Магістр» зі спеціальності 208 «Агроінженерія» за ОНП Агроінженерія було  розроблено і видано навчально-методичні посібники для виконання лабораторних і практичних робіт з дисципліни «Технологій наукових досліджень в технічному сервісі».

Автори посібників Наталя Болтянська та Ігор Маніта в розробленому методичному забезпеченні приділили багато уваги формуванню у здобувачів вищої освіти основних навичок, якими повинні володіти сучасні фахівці: неординарне мислення; соціальний інтелект; інноваційне й адаптивне мислення – вміння думати поза заданої траєкторії; обчислювальне мислення; уміння фільтрувати зайву інформацію – швидко переробляти і резюмувати великий обсяг даних; уміння працювати із сучасними медіа; знання, що не обмежуються власною вузькою спеціалізацією; уміння працювати віддалено. (детальніше...)

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська