Роз’яснювальній та консультаційній роботі про відповідальність за корупційні дії фахівці кафедри ТСС АПК приділяють особливу увагу. Адже той, хто проінформований, захищений від ризиків – так вважають на кафедрі.

Так, 8 жовтня 2020 року було проведено нараду на тему «Етика поведінки науково-педагогічного працівника». На засіданні кафедри виступили в.о. завідувача кафедри доцент Андрій Смєлов та начальник Науково-методичного центру Наталя Болтянська. Вони зупинились на нормах Закону України «Про запобігання корупції», приділили увагу відповідальності за отримання неправомірної вигоди та підкупу; зупинились на ознайомленні з Антикорупційною програмою ТДАТУ та з затвердженим Планом заходів запобігання та протидії корупції у ТДАТУ на 2020 рік. (детальніше…)

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська