24-25 жовтня 2019 року в м. Мінськ на базі Білоруського державного аграрного технічного університету проводилась планова Міжнародна науково-практична конференція «Техническое и кадровое обеспечение инновационных технологий в сельском хозяйстве» присвяченої 65-річчю утворення БДАТУ.

Напрями роботи конференції були розділені на наступні секції: 1. Технології та технічне забезпечення сільськогосподарського виробництва. 2. Енерготехнологій та автоматизація технологічних процесів АПК. 3. Технічний сервіс в АПК. 4. Переробка та керування якістю сільськогосподарської продукції. 5. Підвищення економічної ефективності АПК на основі інноваційної модернізації виробництва. 6.  Актуальні проблеми формування кадрового потенціалу для АПК.

В роботі конференції активну участь прийняли викладачі кафедри технічного сервісу та систем в АПКк.т.н., доц. Валерія Валеріївна Панінаасист. Ольга Володимирівна В’юник.

За підсумками Міжнародної науково-практичної конференції видано збірник матеріалів в 2-х частинах.