Сьогодні в університеті особливо велика увага приділяється підготовці фахівців, які здатні до професійної та інноваційної діяльності, оновлення знань, проектування особистісного та професійного зростання. З метою підвищення рівня практичної підготовки студентів, формування і розвитку у них основних компетенцій, які сприяють підвищенню ефективності подальшої професійної діяльності та забезпечують рівновагу між попитом та пропозицією фахівців на ринку праці, в університеті запроваджено дуальну форму навчання.

На кафедрі ТСС АПК 19 червня 2020 року було проведено нараду для кураторів дуального навчання. З доповіддю стосовно перспектив та можливостей застосування дистанційної освіти, як важливого компоненту освітнього процесу для здобувачів вищої освіти, які навчаються за дуальною формою навчання виступила начальник науково-методичного центру Болтянська Н.І. Особливу увагу було приділено питанню розробки нових дистанційних курсів на освітньому порталі університету.

Доцент кафедри ТСС АПК, к.т.н. Болтянська Н.І.