2 грудня відбулось планове чергування співробітників кафедри ТСС АПК у гуртожитку №1 Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. В.о. завідувача кафедри ТСС АПК проф. Скляр О.Г.,  доц. Скляр Р.В., доц. Болтянська Н.І. та заст. декана механіко-технологічного факультету ст. викл. Дереза С.В. зустрілись зі здобувачами вищої освіти та обговорили умови їх проживання у гуртожитку. Під час спілкування мешканці відкрито поділились з присутніми викладачами кафедри тими насущними проблемами, які їх бентежили на той час.

Олександр Григорович нагадав Права та обов’язки здобувачів, що проживають у гуртожитку. Також, що внутрішній розпорядок у гуртожитку встановлюється згідно вимог Правил внутрішнього розпорядку, що розроблені на підставі Положення про студентські гуртожитки і затверджені ректором за погодження з профспілковим комітетом та органами студентського самоврядування. Голова студентської ради гуртожитку №1 Денис Димченко бере активну участь у житті співмешканців та відстоює їх інтереси перед адміністрацією університету.

При перевірці черговими умов проживання здобувачів були виявлені ряд зауважень, які були записані у відповідний журнал. Були відвідані житлові кімнати, спортивна кімната, побутові приміщення тощо. Мешканці гуртожитку підтримують чистоту і порядок у своїх кімнатах та місцях загального користування, беруть участь у всіх видах робіт, пов’язаних із благоустроєм гуртожитку. Спортивну кімнату обладнано різноманітними тренажерами. Гуртожиток повністю забезпечено необхідними житлово-побутовими умовами для проживання.

Доцент кафедри ТСС АПК Радміла Скляр