Галузь тваринництва забезпечує населення країни такими важливими продуктами харчування як молоко, м’ясо, яйця, постачає промисловість деякими видами сировини. Оскільки вказані потреби зростають, то необхідно здійснювати й постійний розвиток галузі тваринництва.

Сучасні тенденції розвитку тваринництва спричинили потребу впровадження системи раціональних принципів виробництва, появу нових функціональних його особливостей.

Дисципліна «Механізація технологічних процесів» є однією з профілюючих, які забезпечують формування комплексу необхідних знань та вмінь у процесі підготовки фахівців за напрямом 6.100101  “Енергетика та електротехнічні системи в агропромисловому комплексі ” у аграрних вищих навчальних закладах.

Метою вивчення дисципліни є набуття знань про будову, принципи роботи, основи теорії і методи розрахунку машин та обладнання для тваринництва з урахуванням агрозоотехнічних, санітарно-ветеринарних, екологічних та техніко-економічних вимог і умов їх роботи.

Для того, щоб визначити ступінь оволодіння необхідними знаннями та навичками студентами четвертого курсу енергетичного факультету, для них було проведено олімпіаду на тему «Сучасне тваринництво – таке цікаве і захоплююче».

Згідно затвердженого плану на кафедрі «Технічні системи технологій тваринництва» олімпіада була проведена 19 квітня 2016 року доцентом, к.т.н. Болтянською Н.І. В олімпіаді прийняли участь 24 студента.

Проводилась олімпіада в три етапи. Проводилась олімпіада в три етапи. Перший етап полягав у розв’язуванні 25 тестових завдань за тематикою олімпіади. Кожна правильна відповідь оцінювався в 2 бали. На другому етапі учасникам олімпіади було запропоновано розгадати кросворд. Кожне правильно відгадане слово оцінювався в 2 бали. Третій етап полягав у розв׳язуваннні сканвордів за тематикою олімпіади. Кожний правильно відгаданий сканворд оцінювався в 2 бали.

Загальна кількість балів, набраних кожним учасником олімпіади, визначалась додаванням усіх балів отриманих за кожен етап. Переможцями олімпіади стали студенти, які набрали максимальну кількість балів. Переможці серед учасників олімпіади визначались по заповненому протоколу за сумою набраних балів.

За успішну участь у олімпіаді переможці одержали додаткові бали до свого загального рейтингу по дисципліні «Механізація технологічних процесів»:

І-е місце поділили студенти 31 ЕН групи, Дудіна М., Дінабурський В. та Гоголь М. і отримали по 15 балів до загального рейтингу з означеної дисципліни

За участь у олімпіаді учасники одержали по 5 балів до свого загального рейтингу по дисципліні.

IMG_20160419_112815 IMG_20160419_112859 IMG_20160419_112945 IMG_20160419_112959 IMG_20160419_113004

DSC_3876 DSC_3877 DSC_3878 DSC_3881