8 грудня 2020 року на кафедрі «Технічний сервіс та системи в АПК» була проведена олімпіада з дисципліни «Машиновикористання техніки в тваринництві» на тему: «Енерго- та ресурсозбереження в тваринництві» для здобувачів СВО «Магістр» зі спеціальності 208 – «Агроінженерія» під керівництвом ведучого викладача доцента Болтянського Б.В.

Метою проведення олімпіади є: активізація творчої діяльності студентів, контроль засвоєного студентами матеріалу з модулю «Енерго- та ресурсозбереження в тваринництві», контроль самостійної роботи та пошук шляхів подальшого удосконалення методики викладання дисципліни.

Кожен учасник олімпіади послідовно у два етапи виконував наступні частини:

• перша частина полягала у відповідях на тести (два варіанта). Час, що відводився на виконання складав 25 хвилин. Кожна правильна відповідь оцінювалася в 2 бали.
  • друга частина полягала у розгадуванні кросворду по тематиці олімпіади. Час, що відводився на розгадування кросворду складав 20 хвилин. Кожне правильно відгадане слово оцінювалося в 3 бали.

Переможці виявлялися по заповненому протоколу за сумою набраних балів. За успішну участь в олімпіаді переможці одержали додаткові бали до свого загального рейтингу з дисципліни МВТТ: І-е місце – 20 балів; ІІ-е місце – 15 балів; ІІІ-е місце – 10 балів.

За участь в олімпіаді студенти також одержали по 5 балів до свого загального рейтингу з дисципліни МВТТ.

Всього в олімпіаді прийняло участь 16 студентів. Переможцями стали:

І-е місце – Фурдак Т.В. (14 МБАІ гр.);

ІІ-е місце – Тристан Р.В. (13 МБАІ гр.);

ІІІ-е місце – Мозговий Я.Ю. (15 МБАІ гр.).

Вітаємо переможців!!!

Доцент кафедри ТСС АПК  Борис Болтянський