Олімпіада як вид змагання відома ще з незапам’ятних часів. Причому як її спортивний напрямок, так і «розумові змагання». У чому полягає користь таких інтелектуальних боїв?

Предметні олімпіади – це змагання студентів, у якому учасники демонструють свої навички та знання з певних дисциплін. Олімпіади – це змагання інтелектуальних здібностей. Крім того, участь в олімпіадах не лише розширює кругозір та покращує абстрактне та логічне мислення, а й удосконалює творчі здібності.

Так, 1 грудня 2021 року була проведена олімпіада з дисципліни «Основи технічної творчості» між студентами 31АІ та 32АІ групами.

Мета дисципліни «Основи технічної творчості» полягає у набутті студентом компетенцій, знань, умінь і навичок для вирішення творчо-конструкторських завдань під час професійної діяльності за спеціальністю з урахуванням сучасних методів і прийомів вирішення технічних завдань.

Участь в олімпіаді – це можливість отримати нові знання, підготуватися до здачі заліку, перевірити і критично оцінити свої можливості, підвищити свою самооцінку, оскільки олімпіади з дисциплін носять змагальний характер.

Комісія олімпіади в складі: доц. Дашивець Г.І., доц. Паніна В.В., ст. викл. Новік О.Ю. визначили переможців:

Афанасьєв Є.О. 32 АІ – 1 місце

Оліщук В.В. 32 АІ – 2 місце

Алдонін А.Є. 31АІ, Гунько Г.С. 31 АІ – 3 місце

Відповідно до отриманого місця студент отримує додаткові бали до заліку з дисципліни «Основи технічної творчості».

Доцент кафедри ТСС АПК Валерія Паніна