Одним з важливих моментів освітнього процесу є здатність здобувачами вищої освіти правильно застосувати знання. Адже одна справа просто вивчити матеріал, інша – розуміти, як і де його можна використати. Рішення завдань олімпіади відмінно тренує ту саму нестандартність мислення, гнучкість розуму, можливість застосовувати отримані та засвоєні знання у найрізноманітніших сферах.

Крім цього, участь в олімпіадах у певному сенсі розвиває впевненість у собі, підвищує стресостійкість. Адже як би там не було, олімпіада – це свого роду стрес, і здатність перебороти його та страх також важлива у «дорослому» житті. Таким чином, участь у предметній олімпіаді – це не лише перевірка отриманих знань, а й відмінне тренування та саморозвиток.

2 грудня 2021 року на базі кафедри ТСС АПК було проведено олімпіаду з дисципліни «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання». Склад комісії: проф. Сєрий І.С.,  доц. Паніна В.В.ас. В’юник О.В.

Підсумки:

1 місце – Зюзін М.М. 31ПМ

2 місце – Новіков А.В. 31ПМ

3 місце – Притула В.О. 31ПМ

Проведення олімпіад різного рівня, сприяє:

• виявленню здібної та обдарованої молоді, пропагує науково-технічні знання серед молоді;
  • створює ситуації успіху для кожного студенту, що збільшує самооцінку та впевненість у власних можливостях;
  • розвиток пізнавальних інтересів студентів і формування готовності до самостійної роботи;
  • формування установки і вміння на творчу діяльність, розвитку мотивації подальшого творчого росту.

Доцент кафедри ТСС АПК Валерія Паніна