Дуальне навчання – це така форма організації навчального процесу, яка передбачає системне й органічне поєднання на умовах партнерства двох основних його складових: теоретичної складової, яку забезпечує заклад вищої освіти, та практичної, яка забезпечується підприємством. Це дає унікальну можливість здобувачу вищої освіти швидко опанувати знання та одночасно набути досвіду роботи за фахом, при цьому не затрачаючи великих фінансових ресурсів.

Кафедра ТСС АПК бере активну участь в реалізації дуального навчання, запровадженого в ТДАТУ. Переважна більшість магістрантів 14 МБАІ групи, куратором якої є проф. кафедри Журавель Д.П. опановують майбутню професію в результаті дуального навчання на підприємствах аграрного сектору України: ТОВ «СГМП Арго», ТОВ «ПМК №133» та КП «Таврійськдобробут» Оріхівського району Запорізької області; ТОВ «Александр-Агро 2» с. Любицьке Новомиколаївського району.

Професор кафедри ТСС АПК Дмитро Журавель