Науково-дослідна робота перетворюється у реальний продукт лише з моменту споживання її замовником. Основними результатами наукових досліджень є такі: підтвердження теоретичних закономірностей результатами експерименту; розробка нових методів та методик, які використовувались в дослідженні; застосування розроблених методів, методик, алгоритмів та ін. в процесі обміну, контролю, аналізу, оцінки, організації управління галуззю, підприємством, тощо;  застосування результатів досліджень в навчальному процесі. Отже, впровадження завершених наукових досліджень полягає у передачі їх у практичне використання.

В рамках виконання договору про співпрацю між товариством з обмеженою відповідальністю «Приморський» та Таврійським державним агротехнологічним університетом імені Дмитра Моторного №25 від 17.10.2019 року (відповідальні виконавці д.т.н., проф. Дмитро ЖУРАВЕЛЬ та к.т.н., ст. викл. Андрій БОНДАР) отримано Акт впровадження у виробництво удосконаленої конструкції автокомпенсуючої крапельниці фірми Supertif, країна виробник Ізраїль. Завдяки модернізації турбулентного каналу крапельниці отримано кращі характеристики подачі від тиску.

Прийнята до впровадження у виробництво конструкція дозволяє підвищити ефективність крапельного зрошення виноградників на 5…7%.

Професор кафедри ТСС АПК Дмитро ЖУРАВЕЛЬ