В серпні до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного надійшли свідоцтва про реєстрацію авторського права на навчальні видання:

Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір №105700: Н.І. Болтянська «Технології наукових досліджень в технічному сервісі». Курс лекційМелітополь: Видавничо-поліграфічний центр «Люкс», 2021. 374 с. У курсі лекцій викладено зміст дисципліни «Технології наукових досліджень в технічному сервісі». Наведені загальні поняття про: структуру, тенденції розвитку і класифікацію науки в Україні, організацію науково-дослідної діяльності в Україні, основні напрями наукових досліджень; методичні основи наукового дослідження, основні принципи загальнонаукових досліджень та основи системного дослідження; особливості теоретичних та експериментальних досліджень; основи пошуку, накопичення та опрацювання наукової інформації; основи етики наукових досліджень; особливості викладу та обґрунтування наукових результатів.

Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір №105701: Н.І. Болтянська, І.Ю. Маніта «Технології наукових досліджень в технічному сервісі посібник». Навчально-методичний посібник для самостійної роботи.  Мелітополь: Видавничо-поліграфічний центр «Люкс», 2020. 196 с. У навчально-методичному посібнику наведено загальні поняття про: основні напрями наукових досліджень; методичні основи наукового дослідження, основні принципи загальнонаукових досліджень та основи системного дослідження; особливості теоретичних досліджень; основи пошуку, накопичення та опрацювання наукової інформації; основи етики наукових досліджень; особливості викладу та обґрунтування наукових результатів.

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська