Науковою роботою систематично займається значна частина студентів. Найбільш масовою і розповсюдженою формою науково-дослідної роботи студентів є студентські наукові гуртки.

Наукові гуртки створюються при кафедрах як для студентів молодших курсів, так і для магістрів. Це перший етап, початкова форма оволодіння майбутніми фахівцями навичками наукового дослідження. Робота у гуртках забезпечує необхідне поєднання масових форм роботи (бесіди, диспути, тематичні вечори, обговорення доповідей тощо) з обов’язковим дослідженням кожним студентом індивідуальної теми. Робота у науковому гуртку має творчий характер і виховує у студента якості дослідника, збагачує і закріплює знання й уміння студентів, готує їх до розв’язання завдань, які мають практичне значення для держави.

15 вересня 2021 року на кафедрі ТСС АПК під керівництвом к.т.н., доц. Болтянської Н.І. було проведено перше засідання наукового гуртка  «Забезпечення надійності машин і обладнання АПК»на якому було затверджено план роботи, склад наукового гуртка та розглянуто питання першого заняття згідно затвердженого плану.

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська