Вища освіта в Україні характеризується тим, що все більша роль відводиться науковій та самостійній роботі студента. У закладах вищої освіти все частіше організовуються студентські клуби за інтересами, які сприяють покращенню практичних навичок та професійному росту студентів. Останні й самі розуміють, що висока професійна майстерність є запорукою кар’єрного росту і охоче беруть участь у роботі таких об’єднань.

На кафедрі ТСС АПК під керівництвом к.т.н, доц. Болтянської Н.І. функціонує клуб за інтересами «Майстер машинного доїння».

Протягом перших двох місяців навчання були проведені планові засідання клубу і незважаючи на складну ситуацію в країні, пов’язану з пандемією, здобувачі вищої освіти встигли оволодіти необхідними знаннями і провести певні дослідження. Під час дистанційного навчання вони оформили свої наукові здобутки у вигляді доповідей на I Міжнародну науково-практичну конференцію «Технічне забезпечення інноваційних технологій в агропромисловому комплексі». Матеріали було викладено на обговорення на сайті конференції в розділі «Матеріали конференції», а їх автори отримали сертифікати учасників.