4 жовтня 2021 року, відповідно до робочої програми дисципліни “Товарознавство” здобувачі ступеня вищої освіти “Бакалавр” спеціальностей 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” та 075 “Маркетинг” 1 курсу навчання відвідали навчально-наукової лабораторії з утримання та розведення перепелів порід Фараон та Техаський бройлер, що функціонує на кафедрі «Технічний сервіс та системи в АПК» з 2013 року. Лабораторію обладнано клітками для утримання дорослого поголів’я з годівницями, ніпельними автонапувалками з краплеуловлювачами, скреперною системою прибирання посліду та автоматичною системою створення оптимального мікроклімату. Впродовж останнього часу в лабораторії почали функціонувати брудери для утримання молодняка від народження до 30 діб з необхідним обладнанням для годівлі, напування та створення мікроклімату.

Технік І категорії Комар А.С. та майстер виробничого навчання Дядя А.В. ознайомили здобувачів вищої освіти з технологією розведення та утримання перепелів, а також з процесом переробки посліду перепелів. Майбутні підприємці та маркетологи дізналися про технологічні процеси замкненого виробничого циклу по отриманню  харчового та інкубаційного яйця, м’яса та молодняка. Студенти з цікавістю слухали розповідь про особливості утримання птиці, здобутки та майбутні плани розвитку живої лабораторії.

Доцент кафедри ТСС АПК Наталя Болтянська