Діяльність наукового гуртка спрямована на розвиток творчих здібностей студентів з метою набуття ними фахових (професійних) та особистісних компетентностей, а також досвіду одержання знань та умінь через дослідження.

Студенти, які приймають участь у роботі наукового гуртка мають можливість:

  • ознайомитися з принципами, методами, інструментарієм наукової та дослідницької роботи;
  • приймати участь в науковому житті університету (написання статей, тез доповідей, наукових робіт), що публікуються в різних наукових виданнях;
  • розвивати свої творчі здібності, виступаючи на наукових семінарах та конференціях, присвячених дослідженню найактуальніших питань розвитку аграрної науки;
  • брати участь в проведенні «круглих столів», дебатів, де обговорюються актуальні проблеми;
  • застосовувати набутий досвід дослідницької роботи в процесі навчання.

Протягом 2019-2020 навчального року під керівництвом к.т.н., доцента Болтянського Б.В. кафедри ТСС в АПК працював науковий гурток «Впровадження енергозберігаючих технічних засобів при виробництві продукції тваринництва» (план роботи гуртка). У роботі гуртка активну участь брали здобувачі вищої освіти 21 САІ групи Мозговий Я.Ю. та Тристан Р.В.

Наукові дослідження, які проводилися згідно затвердженого календарного плану, знайшли своє відображення у матеріалах підручника «Енерго- та ресурсозбереження в тваринництві».

Логічним завершенням роботи гуртка була участь студентів у І Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Технічне забезпечення інноваційних технологій в агропромисловому комплексі» 01-24 квітня 2020 р. та опублікування тез доповідей на теми: «Розрахунок навантаження сонячної радіації для гарячого водозабезпечення корівника на 200 голів» та «Розрахунки щодо автономного енергозабезпечення фермерського господарства».

pidsumky-roboty-nh-vprovadzhennja-enerhozberihajuchyh-tehnichnyh-zasobiv-pry-vyrobnyctvi-produkciji-tvarynnyctva26 травня відбулася конференція, яка проводилася з використанням платформи ZOOM, де були підведені підсумки роботи наукового гуртка за звітний період. Керівник доц. Болтянський Б.В. подякував студентам за плідну працю та побажав успіхів у подальшому навчанні.

Слід зауважити, що науково-дослідна робота студентів підсилює активні, творчі починання в освітньому процесі, є потужним засобом селективного відбору кадрів для підготовки молодих вчених, збереження й відновлення наукових шкіл. Фахівці, які мають досвід студентської наукової роботи, проявляють більш оригінальне мислення і, як правило, досягають визначних успіхів у своїй професійній діяльності!

Доцент Болтянський Б.В.

.

.

.

.

.