29 травня 2020 року відбулося чергове засідання кафедри «Технічний сервіс та системи в АПК» у форматі відеоконференції з використанням платформи ZOOM. Присутніми були 26 з 30 членів кафедри.

На порядок денний було винесено такі питання:

1. Звіт викладачів про виконання індивідуальних планів у зв’язку з закінченням терміну контракту;
  2. Стан профорієнтаційної роботи на кафедрі.
  3. Різне.

Про виконання індивідуальних планів звітували доцент Валерія Паніна (звіт за п’ять років) та старший викладач Олексій Новик (також звіт за п’ять років). Після детального обговорення звітів викладачів було вирішено клопотати перед конкурсною комісією про подовження терміну роботи доцента Валерії Паніної на 5 років, старшого викладача Олексія Новика – на 3 роки. Внести кандидатури доцента Валерії Паніної та старшого викладача Олексія Новика до списку для таємного голосування. Рішення прийнято одноголосно.

Про стан профорієнтаційної роботи кафедри доповідали доцент Борис Болтянський та старший викладач Андрій Бондар. Звітували про проведення ІІ туру Всеукраїнської олімпіади ТДАТУ з української мови та літератури для професійної орієнтації студентів на основі повної загальної середньої освіти у школах закріплених за кафедрою районів (Приморського, Бердянського та Волновахського); про розміщення реклами Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного у друкованому виданні Приморського району Запорізької областігазеті «Юг-Информ». Також рекламні профорієнтаційні матеріали будуть розміщені на сайтах ОТГ Бердянського, Приморського та Волновахського районів. У різному було підведено підсумки зробленої роботи викладачами кафедри і колективом кафедри в цілому.

Секретар кафедри ТСС АПК асистент В’юник О.В.