10 березня об 11:20 в аудиторії 7.212 відбулися виступи аспірантів кафедри ТСС АПК з поточними звітами: Олексія Верещаги (за 3 рік навчання, науковий керівник д.т.н., проф. В.А. Дідур), Сергія Григоренка (за 2 рік навчання, науковий керівник д.т.н., проф. Мілько Д.О.), Євгена Ратнікова (за 2 рік навчання, науковий керівник д.т.н., проф. Мілько Д.О.), Олександра Мельника (за 1 рік навчання, науковий керівник д.т.н., проф. Мілько Д.О.), що затверджено у Протокол №9 засідання кафедри ТСС АПК від 10.03.20.

Другим питанням порядку денного викладачі кафедри ТСС АПК заслухали звіти аспірантів Олексія Верещаги, Сергія Григоренка та Євгена Ратнікова про проходження асистентської практики на базі кафедри ТСС АПК у повному обсязі. Склад кафедри позитивно оцінив роботу кожного з аспірантів у ролі асистента. Присутні відзначили достатньо високий методичний рівень викладання матеріалу, вміння знаходити підхід до студентів, тримати зв’язок з аудиторією. Кафедра затвердила звіти про проходження асистентської практики аспірантів Олексія ВерещагиСергія Григоренка та Євгена Ратнікова.

Аспірантами були представлені результати досліджень за поточний рік, список опублікованих статей та оформлених патентів і плани роботи. Були заслухані відгуки учасників засідання, які позитивно оцінили роботу доповідачів. За результатами звітів було прийнято рішення про затвердження виконаної роботи аспірантів та переведення науковців на наступний рік навчання.