День Державного Прапора – це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня.

Щороку 23 серпня, за добу до святкування Дня Незалежності, Україна відзначає День державного прапора. Дата була обрана на згадку про події 1991 року, коли до будівлі Верховної Ради група народних депутатів внесла синьо-жовтий стяг. Саме ж свято є відносно новим і було засноване указом другого президента України Леоніда Кучми “Про День Державного Прапора України” від 23 серпня 2004 року. Встановлене воно з метою виховання поваги громадян до державних символів України.

21 серпня о 8-30 на площі Перемоги стартували урочисті заходи, присвячені Дню прапора та Дню Незалежності. В урочистостях взяли участь представники колективів міських підприємств та навчальних закладів міста, керівництво міста, співробітники управлінь виконкому. Була на святі і делегація Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, в складі якої були присутні представники кафедри ТСС АПК.