profesor-tss-apk-pryjnjav-uchast-v-mnp-konferenciji-m-barselona-124-25 лютого 2020 р. в м. Барселона проводилась IІ міжнародна науково-практична конференція «Eurasian scientific congress», організатором якої виступила НВЦ «Sci-conf.com.ua». Захід зібрав студентів, аспірантів, кандидатів і докторів наук, наукових працівників та практиків з Європи, України, Росії та з сусідніх країн та за її межами, що зацікавлені у тенденціях розвитку сучасної науки.

Тематика конференцій охоплює наступні розділи: сільськогосподарські науки, біологічні науки, медичні науки, фармацевтичні науки, хімічні науки, технічні науки, фізичні та математичні науки, географічні науки, геологічні та мінералогічні науки, педагогічні науки, психологічні науки, соціологічні науки, журналізм, арт, історичні науки, політичні науки, філологічні науки, філософські науки, економічні науки, юридичні науки. Викладач кафедри ТСС АПК д.т.н., проф. Мілько Д.О. прийняв участь в конференції в роботі секції біологічні науки з доповіддю «Екологічна оцінка якості поверхневих вод р. Дніпро в районі скиду стічних вод з центральної очисної станції – 1 (м. Запоріжжя) за окремими показниками блоку специфічних речовин токсичної дії».

profesor-tss-apk-pryjnjav-uchast-v-mnp-konferenciji-m-barselona-2