У сучасному світі вимоги до психофізіологічних індивідуальних особливостей осіб неухильно ростуть, а цілі і характер праці, завдяки ринковим відносинам, висувають необхідність все більш високого професіоналізму в обраній професії, готовності до постійного підвищення кваліфікації та особистого розвитку. У подібній ситуації шкільна професійна орієнтація стає актуальною як ніколи і повинна забезпечувати якісну інфрмацію для школярів випускних класів.

З 16 по 20 листопада 2020 року відбулась поїздка до Волновахського району Донецької області.   У склад: профорієнтаційної групи увійшли доц. Бакарджиєв Р.О. – кафедра ТКМ та  ст. викл. Бондар А.М. . – кафедра ТСС АПК.

Майбутні випускники були поінформовані про можливість участі у Всеукраїнських предметних олімпіадах та перевагах які вони надають. Учням були роздані загальноуніверситетські профорієнтаційні матеріали та  було проведено анкетування учнів. (Детальніше…)

Ст. викл. кафедри ТСС АПК Бондар А.М.