Як вже відмічалося, з 16 по 20 листопада 2020 року була здійснена робоча поїздка до Волновахського району Донецької області. Профорієнтаційна група працювала у складі: доцента Бакарджиєва Р.О. – кафедра ТКМ та  ст. викладача Бондара А.М. – кафедра ТСС АПК.

Паралельно співробітниками кафедри ТСС АПК проводилися заходи з профорієнтаційної роботи у сільських школах Приморського району Запорізької області (18-го та 19-го листопада 2020 року). До складу групи увійшли  доцент Болтянський Б.В. та ст. викл. Дереза С.В. Були відвідані наступні навчальні заклади: Коларівський НВК (с. Болгарка); Єлисеївський НВК; Радолівська ЗОШ; Зеленівська ЗОШ; Інзівська ЗОШ; Орлівська ЗОШ; Новоолексіївська ЗОШ  та Юр’ївська ЗОШ.

Від співробітників університету учні та їхні класні керівники отримали оновлену печатну рекламну продукцію про університет. Майбутні потенційні абітурієнти нашого навчального закладу були проінформовані, що окрім широкого спектру спеціальностей, вони мають можливість суттєво покращити свій рейтинг при вступі до університету. Це можливо завдяки участі у Всеукраїнській олімпіаді ТДАТУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти, які проходять вже четвертий рік поспіль, що у свою чергу значно підвищує шанс абітурієнта вступити на місце державного замовлення.

Доцент кафедри ТСС АПК Борис БОЛТЯНСЬКИЙ