З метою залучення потенційних абітурієнтів та усвідомлення правильного професійного самовизначення з майбутньою професією 15 та 16 вересня на кафедрі «Технічний сервіс та системи в АПК» проводилися чергові заходи з профорієнтаційної роботи.

Були організовані поїздки до сільських шкіл об’єднаного Бердянського району Запорізької області. До складу групи увійшли доцент  кафедри ТСС АПК Болтянський Б.В та ст. викл.  кафедри ТСС АПК  Дереза С.В.

У відділах освіти Коларівської територіальної громади та Приморської міської ради була отримана інформація про мережу навчальних закладів та кількість учнів випускних класів у 2021-2022 навчальному році. Всього по навчальним закладам налічується 51 учень 11-х класів.

Були відвідані наступні навчальні заклади: Орлівська ЗОШ (5 учнів 11-го класу); Юр’ївська ЗОШ (5 учнів 11-го класу); Єлисеївський НВК (5 учнів 11-го класу); Радолівська ЗОШ (7 учнів 11-го класу); Зеленівська ЗОШ (5 учнів 11-го класу); Інзівська ЗОШ (6 учнів 11-го класу); Коларівський НВК (7 учнів 11-го класу); Партизанська ЗОШ (11 учнів 11-го класу).

Проведено співбесіди з директорами шкіл, завучами, класними керівниками 11-х класів.

Проведено бесіди з учнями 11-х класів про історію Таврійського державного агротехнологічного університету, факультети, спеціальності та спеціалізації, матеріально-технічну базу, виховну роботу, організацію дозвілля студентів, навчання на військовій кафедрі, проведення олімпіад, а також організацію практик студентів  на Україні  та за кордоном під час навчання в університеті.

Від співробітників кафедри учні та їхні класні керівники отримали печатну рекламну продукцію про університет (буклети ТДАТУ та по факультетам) для ознайомлення батьків учнів при проведенні батьківських зборів. В ході проведення анкетування була зібрана контактна інформація про учнів випускних класів.

Доцент кафедри ТСС АПК Борис БОЛТЯНСЬКИЙ