8-го жовтня 2020 року, відбулась робоча поїздка до Бердянського району Запорізької області. До складу профорієнтаційної групи увійшли ст. викл. Бондар А.М. та ст. викл. Новик О.Ю. Було відвідано 5 шкіл, а саме: Андріївську ЗОШ, Андрівську ЗОШ, Новотроїцьку ЗОШ,  Дмитрівську ЗОШ, Троянівську  ЗОШ. Загальна кількість випускників, присутніх у цей день в школі, склала 32 особи.

Під час відвідування навчальних закладів відбулись зустрічі з керівництвом шкіл, класними керівниками та особами, які відповідають за профорієнтаційну роботу, а також випускниками. Майбутні випускники отримали вичерпну інформацію про наш заклад вищої освіти, його структуру та спеціальності і було наголошено на тім, що дуже багато студентів навчається з Бердянського району в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного. Також були роздані профорієнтаційні матеріали – загально університетські буклети та буклети спеціальності «Агроінженерія». Була доведена інформація про можливість отримання додаткових балів при вступі до нашого закладу вищої освіти, а саме, участь у предметних олімпіадах та проходження підготовчих курсів. Робочою групою було проведено анкетування учнів 11-х класів.

Ст. викл. кафедри ТСС АПК Бондар А.М.